Sidergas

SIDERGAS

Profesionálne zváracie drôty

S viac ako päťdesiatročnými skúsenosťami s ťahaním drôtu a ročnou produkciou takmer 50 000 ton je talianská spoločnosť Sidergas popredným európskym výrobcom zváracích drôtov z uhlíkovej ocele a hliníka.

Pozoruhodne vysoká kvalita zváracieho drôtu je uznávaná a potvrdená dôležitými medzinárodnými certifikačnými orgánmi.

Sidergas sa zaväzuje neustále vyvíjať inovatívne produkty a technológie zamerané na efektívne uspokojenie rastúceho dopytu priemyslu po spoľahlivých spotrebných materiáloch pri zváraní a stále prísnejších normách bezpečnosti práce.

Vďaka neustálej interakcii a spolupráci s vybranými koncovými odberateľmi a distribútormi po celom svete Sidergas úspešne rok po roku úspešne rozširuje svoje výrobné zariadenia a obchodné objemy.

Okrem výhod konzistentnej kvality zváracieho drôtu je na Sidergas drôte oceniteľní aj spôsob balenia, ktoré umožňuje maximalizovať a udržiavať výkon a produktivitu pri zváraní. Na dosiahnutie tohto cieľa spoločnosť vybudovali vlastné navíjacie stroje bez krútenia a vyvinuli vlastnú vlastnú technológiu navíjania bez závitu a spojili ju s patentovanými inovatívnymi veľkými baleniami.

V prípade záujmu o cenovú ponuku na produkty Sidergas nás kontaktujte alebo navštívte náš e-shop.