GCE

GCE

Regulačná autogénna technika

GCE je poprednou európskou spoločnosťou v odbore výroby a predaja zariadení pre použitie technických a špeciálnych plynov.

Spoločnosť sídli vo švédskom meste Malmö a hlavný výrobný závod je v Chotěboři v Českej republike. Portfólio GCE stojí na štyroch základných oblastiach a to rezanie a zváranie, procesné aplikácie, zdravotnícka technika a zariadenia pre použitie vysoko čistých plynov.

Nadnárodná spoločnosť neustále napreduje k rozvoju, špičkovému vybaveniu a technologicky jedinečným riešením výrobkov a procesovcov.

Spoločnosť GCE nadväzuje na dlhoročnú Chotěborskú tradíciu výroby zariadení pre použitie technických plynov siahajúcu do roku 1936, kedy sa touto činnosťou začala zaoberať firma Eckhardt.

GCE s.r.o. zabezpečuje dodávky zákazníkom v Českej republike a na slovenské prostredníctvom siete autorizovaných distribútorov.

GCE má rozsiahly sortiment výrobkov a služieb po zákazníkmi odoberajúce priemyselné, medicinálne a laboratórne zariadenia.

GCE je spájaná so svetovými ochrannými známkami a značkami ako sú AGA, BOC, Butbro, Charledave, Druva, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre.

GCE je držiteľom certifikátov ISO 9001 a produkty GCE sú testované a schvaľované podľa BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS.

Skupina GCE je v súčasnosti vedúcou spoločnosťou na európskom trhu s plynárenským zariadením a zároveň sa podieľa na vývoji a výrobe rôznych typov ventilov a prietokomerov. Pôvodne sa GCE sústredilo na obchodovanie so zariadeniami pre zváranie a rezanie pomocou kyslíka a acetylénu. A po takmer 100 rokoch skúseností sa ponuka produktov rozrástla o zariadení pre vysoko čisté plyny a medicínu.

Súčasné produktové portfólio zahŕňa širokú škálu aplikácií, od jednoduchých tlakových regulátorov a horákov pre zváranie a rezanie až po sofistikované zariadenia pre zásobovanie plynom pre lekárske a elektronické priemyselné aplikácie.

V prípade záujmu o cenovú ponuku na produkty GCE nás kontaktujte alebo navštívte náš e-shop.