VANAD

VANAD

CNC rezacie stroje

Vanad je český výrobca vysoko výkonných páliacich strojov modernej konštrukcie pre tvarové rezanie materiálov autogénom, najmodernejšími plazmovými technológiami súčasnosti a vláknovým laserom.

Od začiatku svojej existencie sa spoločnosť Vanad špecializovala na výrobu a vývoj vysoko výkonných páliacich strojov pre tvarové rezanie materiálov.

Tradícia výroby a ich know-how páliacich strojov nadväzuje na viac ako 40 rokov dlhú históriu výroby páliacich strojov v bývalom Československu.

Spoločnosť Vanad vyrába CNC riadené rezacie stroje modernej portálovej konštrukcie pre tvarové rezanie plechov kyslíkom a plazmou vrátane presnej plazmy triedy High Definition.

Stroje Vanad sú dodávané v rozmerovej rade, ktorá obsiahne všetky bežné rozmery polotovarov.

Vysoká tuhosť, výborná dynamika, maximálna presnosť vedenia portálu i suportov – to sú vlastnosti, ktoré predurčujú stroje Vanad pre nasadenie aj v tých najnáročnejších prevádzkach s maximálnymi požiadavkami na produktivitu rezania a kvalitu výpalkov.

Výpalky – základným predpokladom na dosiahnutie rozmerovej presnosti, kolmosti hrán i štruktúry rezu výpalkov je dostatočne jemný posuv, konštantná rýchlosť, vysoké zrýchlenie, odolnosť proti kmitaniu, vysoká presnosť a opakovateľnosť. Splnenie týchto požiadaviek je prvoradým kritériom pri konštrukcii strojov Vanad.

Výsledkom je mimoriadne tuhá konštrukcia, presné tvrdené a brúsené lineárne vedenie, výkonné servopohonmi, bezvôľové prevody a moderný riadiaci systém. Len preto môžu výpalky dosahovať tej najvyššej kvality.

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás kontaktujte.