LINCOLN ELECTRIC

LINCOLN ELECTRIC

Priekopníci zváracej techniky

Lincoln Electric je svetovým lídrom v oblasti navrhovania, vývoja a výroby výrobkov na oblúkové zváranie, robotických oblúkových zváracích systémov, plazmových a oxyfuelových rezacích zariadení a má vedúcu globálnu pozíciu na trhu spájkovania a spájkovania.

Vysoko kvalitnými zvárací zariadeniami a spotrebným materiálom neustále prekonáva očakávania zákazníkov.

Spoločnosť bola založená v roku v roku 1895 John C. Lincoln, ako firma na výrobu priemyselného motora s vlastným dizajnom.

Neskôr sa do spoločnosti pridal jeho mladší brat a produktová rada sa rozšírila o nabíjačky batérii pre elektrické automobily.

Prvá zváracia súprava bola vyrobená v roku 1909 a v toku 1911 Lincoln Electric predstavil prvý prenosný zvárací zdroj na svete.

Po 120 rokoch na trhu, Lincoln Eletric vďaka neustálemu výskumu rozšíril svoje portfólio o množstvo produktov.

WELDLINE od Lincoln Electric je značka, ktorá ponúka širokú škálu nástrojov a príslušenstva pre zváranie (manuálne horáky, káble, uzemňovacie svorky, kefy a kladivá, spreje …), ako aj individuálne ochranné prostriedky pre zváračov ( rukavice, oblečenie, ochranné okuliare, masky …) .

BESTER od Lincoln Electric ponúka prvotriedne zváracie poloautomatické zariadenia a zváracie stroje s elektródou, určené pre profesionálov i malé dielne.

V prípade záujmu o cenovú ponuku niektorého z riešení Lincoln Electric nás kontaktujte alebo navštívte náš e-shop.