Zváracie polohovadlá

Chcete zvýšiť svoju produktivitu až o 70%, obstarajte svojím zváračom kvalitné polohovadlo, zvárač má zvárať a nie ťažkopádne a nebezpečne manipulovať so zvarencami

Arctech ponúka svojim zákazníkom polohovadla od jedného z najsilnejších globálnych výrobcov a integrátorov zváracej techniky Fínskej firmy PEMAMEK.

Pri zváračských prácach sú polohovadlá nevyhnutnou pomôckou pri zvyšovaní flexibility práce, produktivity a kvality, nehovoriac o pracovnej motivácii.

V kombinácii s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním PEMA je možné všetky pohyby zvládnuť ľahko a bezpečne.

Hlavnou výhodou polohovadiel PEMA je to, že obrobky sa dajú vždy nastaviť na najlepšie možné polohy zvárania. Výsledkom je zvýšenie produktivity zvárania.

Pre efektívnu zváračskú prácu vyvinula spoločnosť Pemamek širokú škálu polohovadiel, ktoré kombinujú moderný dizajn so spoľahlivou a účinnou technológiou.

Pri dizajne PEMA sa osobitná pozornosť venovala bezpečnosti pri práci a ergonómii. Pohodlie pri používaní zaisťuje niekoľko funkcií, napríklad ľahké diaľkové ovládanie.

Kapacita zváracieho polohovadla PEMA je v rozsahu od 250 kg do masívnych 250 000 kg . Vďaka tomuto širokému rozsahu si každý užívateľ môže nájsť ideálny polohovač pre svoje potreby.

Zobrazených 1–3 z 18 výsledkov