Novinka od spoločnosti KEMPER

  • Nový systém odsávania KEMPER – najlepší pomer cena/výkon

  • Vyšší výkon možný vďaka príslušenstvu

  • Okrúhly dizajn s prvkom SafeChangeFilter ako základným modelom

Nová odsávacia jednotka SmartFil od spoločnosti KEMPER nastavuje nový štandard v mobilnom odsávaní výparov pre bežné zváranie. Už v základnej verzii je víťazom ceny a výkonu vo svojej triede zariadení. Je to preto, že pri porovnateľnej cenovej hladine môže SmartFil ponúknuť dvojnásobnú filtračnú plochu, a teda výrazne dlhšiu životnosť v porovnaní s podobnými systémami.

Dvojnásobná kapacita filtra za nízku cenu: SmartFil predstavuje nový štandard vo svojej triede zariadení

Ešte väčší náhradný filter a ďalšie príslušenstvo umožňuje zváračom ďalšiu modernizáciu odsávacej jednotky. Spoločnosť KEMPER, ktorá je v tejto triede prístrojov vybavená po prvýkrát okrúhlou vložkou filtra, tiež optimalizovala dizajn tak, aby vytvoril atraktívnejší, zaoblený vzhľad.

Pripravte sa na budúcnosť upgradom pomocou inovácií spoločnosti KEMPER

Zatiaľ čo optimalizovaný dizajn odsávacieho krytu v pôvodnom vybavení už vyžaduje menej sledovania, nová odsávacia kukla KEMPER, ktorá je na konci roka k dispozícii v rozšírenej verzii, v kombinácii s novým 180-milimetrovým odsávacím ramenom zaisťuje ešte vyššiu mieru zachytenia. SmartFil je už navrhnutý pre toto ďalšie príslušenstvo: KEMPERbeats, Bluetooth reproduktor na prehrávanie vašej vlastnej hudby, LED pásik a integrované sledovanie prietoku vzduchu umožňujú ešte bezpečnejšiu a príjemnejšiu zváračskú prácu.

Filtračné stupne 2

Filtračná metóda Jednorázový filter

Filtračná plocha 25 m²

Typ filtra Safe Change Filter

Materiál filtra Polyesterové vlákno

Stupeň odlučivosti > 99.5 %

Trieda filtra E12

Ďalší filter Predfilter (hliník.pletenina)

SmartFil s novým dizajnom

Spoločnosť KEMPER určuje pomocou SmartFilu aj nové štandardy v oblasti dizajnu. Rovnako ako mnoho porovnateľných modelov už nie je odsávacia jednotka štvorcová, ale okrúhla. Je to možné, pretože – prvýkrát v tejto triede zariadení – spoločnosť KEMPER integrovala okrúhly úložný filter. Ako súčasť krytu môžu zvárači ľahko vybrať tento SafeChangeFilter z extrakčnej jednotky. To znamená, že jeho zneškodňovanie je úplne bezkontaminované.

Vďaka svojej mobilite a 360-stupňovému otočnému odsávaciemu krytu je možné kompaktný systém flexibilne použiť na meniacich sa pracoviskách. Zvárači získavajú väčší dosah integráciou dlhších odsávacích ramien až do výšky štyroch metrov vo verzii s rúrkami alebo flexibilnými hadicami. SmartFil filtruje viac ako 99,5 percent častíc alveolárneho prachu.