Kardánové elektrocentrály PRAMAC

Kardánový generátor (elektrocentrála) je nezávislí zdroj elektrickej energie od distribučnej siete, ktorý využíva mechanickú energiu externého spaľovacieho motora.

Elektrocentrály tohto typu nachádzajú využitie predovšetkým v poľnohospodárskom priemysle a stavebníctve. A prinášajú prínos hlavne tam, kde je k dispozícii mechanizácia s typizovaným kardánovým spojením, ako je traktor alebo iné mechanické zariadenie s vlastným motorom, ktoré umožní generátor pripojiť.

Naše aplikácie boli na príklad v živočíšnej výrobe, pri zaistení energie v liahňach, pri produkcii vajec, bioplynových staniciach, v teréne a podobne.

Posledná naša aplikácia, ktorá ušetrila množstvo financií za klasický motorový generátor, bolo nasadenie ako záložný zdroj pre chatovú osadu, ktorá má vlastný traktor a takto vedia fungovať v prípade výpadku elektrickej energie.

PRAMAC TG27 / 15 IP23

3 fázový výkon COP 27 kVA
Napäťová sústava 400 / 230 V
Frekvencia 50 Hz
Otáčky 1500 ot / min
Výkon pohonu (traktora) 48 / 65 kW/HP

História spoločnosti PRAMAC sa začína v roku 1966 so zameraním na stavebnú techniku
Neskôr spoločnosť PRAMAC rozširovala svoje aktivity v oblasti energetiky a manipulácie s materiálom, a expandovala vďaka flexibilnému sortimentu výrobkov, ktorým uspokojila celé spektrum energetických požiadaviek zákazníkov.
Vysoké technologické skúsenosti a integrované výrobné procesy zaisťujú, že všetky výrobky spoločnosti sú navrhnuté a dodávané s najvyššou kvalitou a vysokým výkonom.
Záložné zdroje spoločnosti PRAMAC sú určené pre tie najnáročnejšie podmienky.

V prípade záujmu o generátory spoločnosti PRAMAC navštívte nás eshop www.e-zváračky.sk alebo nás kontaktujte.