IRON MIG 303 P Double Pulse

Prenosný trojfázový invertorový zvárací zdroj, STEL Iron-Mig 303 PULZ, určený pre metódy MIG / MAG, MMA a TIG DC. Podávač pre cievky 300 mm, režim PULSE a DOUBLE PULSE, 4-kladkový posuv drôtu, synergické funkcie.

STEL Iron-Mig 303P je trojfázový zvárací zdroj určený pre zváranie metódami MIG / MAG, MMA (s unikátnym režimom pulzácia), TIG DC (s dotykovým štartom Lift Arc) a pre tvrdé spájkovanie drôty CuSi3. Skvele zvára aj s rúrkovým drôtom s vlastnou ochranou. Prednosťou zdroja je nízka hmotnosť, jednoduché nastavenie za pomoci veľkého TFT displeja a predovšetkým široká ponuka zváracích procesov a režimov. Zvárať možno plnými a rúrkovými drôty s priemermi 0,6 – 1,2 mm.

Zdroj je vybavený funkciou SYNERGIE (synergické programy), ktorá prednastavia zváracie parametre v závislosti od typu základného materiálu, typu ochranného plynu a priemeru zváracieho drôtu. Zváracie parametre možno nastaviť aj podľa hrúbky zváraného materiálu (0,5 – 12,0 mm podľa druhu materiálu). K dispozícii je 28 synergických programov pre oceľ, nerez, hliník, pre tvrdé spájkovanie drôty CuSi3 a tiež pre zváranie rúrkovým drôtom (aj s vlastnou ochranou).

Zdroj STEL Iron-Mig 303 PULZ je vybavený funkciami PULSE a DOUBLE PULSE (pulz v pulze), ktoré sú dostupné vo vybraných synergických programoch. Funkcia PULSE a DOUBLE PULSE sú k dispozícii pre oceľ, nerez, zliatiny hliníka (AlMg2, AlMg5, AlSi5) a pre tvrdé spájkovanie drôty CuSi3. V manuálnom režime zvárania nie sú funkcie PULSE a DOUBLE PULSE dostupné.