3D ZVÁRACIE STOLY

Využite priestor na prácu efektívnejšie, rýchlejšie a pohodlnejšie vďaka našim stolom!
Inovatívne montážne a zváracie systémy navrhnuté pre potreby trhu. 3D zváracie stoly sú založené na riešeniach, ktoré spĺňajú očakávania tých najnáročnejších zákazníkov. Na výrobu stolov a náradia sú použité najkvalitnejšie materiály zaisťujúce vysokú odolnosť.
Široký výber príslušenstva, ako aj hotové zostavy prispôsobené potrebám zákazníka.
Zváracie stoly
Zváracie stoly

PRESNÉ NASTAVENIE VÝŠKY

Nastavenie dosky stola do správnej prispôsobenej výšky zvyšuje úroveň pohodlia pri vykonávaní zdĺhavých úloh, čo má významný vplyv na efektivitu práce a kvalitu zvárania. Pracovná výška (bez dosky stola) je nastaviteľná v rozsahu od 530mm do 1000mm.

KAPACITA ZDVIHU

Zdvíhací systém s vysokou nosnosťou maximálne 3000 kg (bez dosky stola) umožňuje naložiť jednotku veľkými prvkami a použiť príslušenstvo na uľahčenie montáže prvkov.

Zváracie stoly
Zváracie stoly

MOBILITA

Vysoké zaťaženie a náročné pracovné podmienky na dielňach vyžadujú použitie vhodného vybavenia. Zdvíhací systém využíva kolesá, vrátane dvoch s brzdovým systémom, ktoré podporujú bezpečný a bezproblémový pohyb zváracieho stola.

BEZPEČNOSŤ

Mobilný výťah je vybavený dvoma ochranami:

  • údržbový blokovací systém
  • koncový spínač – ochrana proti drveniu
Zváracie stoly
Zváracie stoly
FERROS

Odliatok zvršku je vyrobený z vysokopevnostnej liatiny EN-GJL-300 vyznačujúcej sa vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu.

Zváracie stoly
HERMES

Doska zváracieho stola je vyrobená z ocele triedy S355J2+N, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odolnosťou proti nárazu a deformácii a zároveň poskytuje ochranu proti korózii a rozstreku pri zváraní.

MAXIMUS

Oceľ triedy S355J2+N použitá na výrobu zváracieho stola poskytuje vysokú pevnosť, odolnosť proti nárazu a poškriabaniu, zatiaľ čo plazma nitridovaná zváraná doska výrazne zvyšuje ochranu proti korózii a rozstreku pri zváraní.

V prípade záujmu o cenovú ponuku pre individuálnu konfiguráciu nás kontaktujte.