Thermal Dynamics predstavil v roku 2011 technický inovovanú, kompletnú a ocenenú radu TRUE invertorových plazmových zdrojov CutMaster s 3 ročnou záručnou dobou a upevnil svoje postavenie lídra v oblasti plazmového delenia eletkricky vodivých materiálov.

Prečo je CUTMASTER TRUE revolučná séria plazmových rezacích zdrojov?

Nová séria rezacích zdrojov CUTMASTER® TRUE ™ bola navrhnutá s myšlienkou, že doporučená rezná kapacita zdroja, by mala zároveň byť aj SKUTOČNOU reznou kapacitou.
So sériou „TRUE“ sa Vám nemôže stať, že kúpite zdroj s vyššou reznou kapacitou ako v skutočnosti potrebujete. Pri zakúpení zdroja CUTMASTER so série TRUE, ktorý má doporučenú reznú kapacitu 12 mm, budete môcť týmto zdrojom rezať materiál s hrúbkou 12 mm pri jeho 100% zaťažení bez akýchkoľvek výnimiek.

Skutočne VIAC...

Fakt č. 1
Zdroje série CUTMASTER® TRUE ™ sú riadené mikroprocesorom a vybavené riadiacimi panelmi s LED kontrolkami. Riadiaca elektronika zaisťuje extrémnu spoľahlivosť a bezchybný chod zdroja od nastavenia až po ukončenie práce.

Fakt č. 2
Zdroje série CUTMASTER® TRUE ™ vám umožnia rezať celý deň materiály s hrúbkou, ktorá zodpovedá doporučenej reznej kapacite daného zdroja. Znie to neuveriteľne? Môžete nám veriť, nebudete sklamaní!

Fakt č. 3
Ako keby trojročná neobmedzená záruka nestačila. CUTMASTER® TRUE ™ sú ako jediné plazmové rezacie zdroje vybavené ochrannými rámami, ktoré zvyšujú odolnosť zdroja.

Fakt č. 4
Zdroje série CUTMASTER® TRUE ™ sú ako jediné plazmové systémy na trhu vybavené rezacími špičkami, ktoré umožňujú rezanie prúdom 60 A pri ťahaní horáku po povrchu základného materiálu.

Fakt č. 5
Nová séria zdrojov CUTMASTER® TRUE ™ je vybavená patentovanými plazmovými horákmi 1 Torch®. Pre všetky zariadenia tohto radu je jeden set spotrebných dielov. Predlžovací kábel umožňuje rezať až vo vzdialenosti 30,5 m od plazmového zdroja. Rýchla výmena ručného horáka za mechanizovaný zaisťuje vysokú flexibilitu zdroja.

Fakt č. 6
Zdroje série CUTMASTER® TRUE ™ majú nižšiu hmotnosť čo uľahčuje ich presúvanie na pracovisku. Zníženie hmotnosti nijako neovplyvnilo ich výkon.

Viac info nájdete:

Cutmaster - všeobecné informácie

Cutmaster - cenník

Cutmaster - návod na obsluhu.

Cutmaster 10 - návod na obsluhu.

Cutmaster 35, 40 - návod na obsluhu.