Predstavujeme prvý univerzálny plazmový horák

1 Torch RPT horák je prvý plazmový horák, ktorý je nasaditeľný na všetky plazmové rezacie zdroje. 1 TORCH pracuje s vysokofrekvenčným zapaľovaním, CD (katridge) štartovacím systémom, dotykovým štartovacím systémom a pohybom častí (blow back) štartovacím systémom.
Inštalujte 1 TORCH na svoj súčasný plazmový zdroj a okamžite pocítite pozitívnu zmenu vo zvýšení výkonnosti horáku založeného na novej technológii.

Dôležité znaky:

Nová fenoplastová tuba
S novým, inovatívnym jednoducho vymeniteľným 32 zubovým polohovým stojanovým prevodom je fenoplastová tuba jednoducho adaptovateľná na hocijaký 1-3/8 palcový horákový držiak.
V prípade požiadavky ručnej aplikácie sa polohový stojan jednoducho odstráni.

Spotrebné časti:
1 TORCH RPT horák predstavuje kompletnú novú radu. Celkové plynové riadenie je zabezpečené integrovanou časťou v tvare špičky.
Každá časť je jedinečne optimalizovaná pre rezací výkon, ktorý je daný rezacím prúdom, čo znamená, že nie potrebný ešte extra plynový rozvádzač, alebo výkyvný krúžok v horáku. Výsledok je dlhšia životnosť spotrebných častí a lepší rezací výkon

Ochrana spotrebných častí:
Navrhnuté spotrebné časti sú adaptabilné Vášmu rezaciemu štýlu. Jednoduchou výmenou shield cup (hubice) získate: - predĺženú špičku pre rozsiahlejšiu viditeľnosť, vylepšené riadenie a rezaciu presnosť v každom prúdovom stupni. - chránenú špičku pre zvýšenie životnosti dielov