Vážený obchodný partner,

 

dovoľujeme si Vám predstaviť spoločnosť ARCTECH, s r.o.

 

Svoje služby ponúkame naším zákazníkom od roku 2004. Našími zákazníkmi sú firmy zo Slovenska, Českej Republiky, Maďarska, máme aj exotických klientov príklad zo Singapuru.  

 

Zastupujeme na území Vyšehradskej štvorky Americkú  firmu VICTOR Technologies, ktorá vyše storočia ponúka svoje produkty na celom svete, ale hlavne v USA, kde patrí k najväčším dodávateľom oblúkových technológii. 

 

Pod značku VICTOR TECHNOLOGIES patrí najstarší a najväčší výrobca plazmových invertorových rezacích plaziem značky  ThermalDynamics , ďalej leader v drážkovaní ARCAIR, STOODY, TWECO, .......

 

Naším súčasným nosným produktom sú rezacie stroje pre termické delenie plošných, ako aj profilových materiálov za pomoci

OXI FUEL (plameň Acetylén, Propán, Zemný plyn, rôzne zmesi uhľovodíkov),

Plazmy,

Laseru.

 

CNC stroje preferujeme značky VANAD od Českej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou VANAD2000.

 

Priemyselné plazmové zdroje, schopné automatizovanej prevádzky, používame od Amerického výrobcu ThermalDynamics, ktorý si za 12 rokov vydobyl v našom teritóriu dobré meno, hlavne svojou spoľahlivosťou a ekonomikou rezu.

Samozrejmosťou je bleskový servis v prípade nejakých problémov.      

 

Lasery s kategórie Fiber používame od  IPG Photonics.

 

Ďalším nosným portfóliom sú špičkové zváračky od nemeckej firmy EWM.

 

Ďalej sa zaoberáme predajom a servisom zváracej techniky zn. LINCOLN ELECTRIC, ALFA IN.

 

Servisujeme aj iné značky zváračiek s kategórie "PROFI"  

 

 

Spoločnosť ArcTech, s.r.o , poskytuje nielen všetky služby, ktoré sú pri nasadzovaní zariadení zn.VICTOR Technologies   predtým Thermadyne potrebné, ale aj poradenské a technologické služby v oblasti oblúkových technológii, medzi ktoré v najväčšom meradle zapadajú:

 

zváranie (MMA, MIG/MAG, TIG, PLAZMA, pod vodné zváranie),

delenie materiálu (zmesou tech. plynov, plazmou, pod vodné delenie),

drážkovanie (el.oblúkom, plazmou).

 

Dovoľujeme si Vám preto predstaviť stručný výber základných reprezentantov zo spomenutých oblastí.

 

a) Zastupujeme na spomenutom území značku THERMAL ARC® , ktorá patrí k najväčším výrobcom zváracích zariadení v USA a svojimi produktami uspokojuje zákazníkov na celom svete.

 

b) THERMALDYNAMICS , prvý výrobca, ktorý vyrobil plazmový zdroj, prvotne pre zváranie, neskôr pre rezanie el. vodivých materiálov.

V súčasnosti sa zaoberá výrobou invertorových plazmových zariadení od malých ručných rezacích agregátov po vysoko výkonné rezacie plazmové systémy naladiteľné na CNC stroje a roboty s výkonom až 800 A.

 

c) TWECO, zaoberajúca sa výrobou ručných horákov, ako aj jej pobočka TWECO ROBOTICS, ktorá produkuje MIG horáky pre automatizované systémy a príslušenstvo k robotizovaným pracoviskám.

 

d) ARCAIR , svetová jednotka v drážkovaní vyrábajúca kvalitné uhlíkové elektródy, výkonné držiaky elektród až do 2200A. ARCAIR sa ďalej špecializuje na zváranie pod vodou a rezanie špeciálnou technológiou za pomoci Exotermickej reakcie (kyslíková kópia). Je schopná deliť železný, neželezný kovový materiál ako aj žiaruvzdorné materiály a kompozity do hrúbky dostupných dĺžiek elektród. (cca. 1500 mm)

 

e) VICTOR , v svetovom meradle je najväčší výrobca autogénnej techniky s  výrobou regulačných, rezacích, zváracích aparatúr pre stlačené technické a medicínske plyny, ktorý však svojou precíznosťou a kvalitou je prevažne vyžadovaný len v najťažších podmienkach morských ťažobných spoločností a príbuzných petrochemických rafinérii. Katalóg zašleme na požiadanie.

 

V prípade akéhokoľvek dopytu, resp. otázky, kontaktujte prosím našich pracovníkov, ktorí Vám radi odpovedia na všetky Vaše otázky a pomôžu Vám vybrať správne zariadenie.

 

Ostávame s pozdravom a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

ARCTECH, s.r.o.